Strona głównaPCK OlsztynHonorowe krwiodawstwoOgnisty ratownik - gorąca krew

Ognisty ratownik - gorąca krew

  • PDF
  • Drukuj
  • Email

"OGNISTY RATOWNIK - GORĄCA KREW"  Jeszcze raz....

16.03.2007
Zarząd Główny Polskiego Czerwonego Krzyża wraz z Zarządami Okręgowymi, Zarządem Głównym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz Komendą Główną Państwowej Straży Pożarnej zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w II Edycji Ogólnopolskiego Programu "Strażacy w honorowym krwiodawstwie" pod hasłem "Ognisty ratownik - gorąca krew".

II edycja Programu oraz akcje honorowego krwiodawstwa odbywać się będą na terenie całego kraju w terminie marzec - listopad br.

Program również w tym roku kierowany jest do społeczności lokalnych, rozwijany dzięki współpracy Polskiego Czerwonego Krzyża i strażaków zawodowych oraz ochotników. Wyniki I Edycji Programu i zainteresowanie strażaków oddawaniem krwi oraz popularyzowaniem pozytywnych postaw, pozwalają wierzyć w sukces tegorocznej edycji.

Cieszymy się, że po raz kolejny Strażacy wyrazili chęć uczestnictwa w akcji promowania honorowego krwiodawstwa i chcą dawać przykład innym, często młodym ludziom, jak pomagać.

Regulamin, formularz zgłoszenia i sprawozdanie, do pobrania w menu Pliki: PCK Olsztyn - Honorowe krwiodawstwo/Ognisty ratownik - gorąca krew

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com